Get Adobe Flash player

A Szirmabesenyői Görögkatolikus Paróki pályázatot adott be 2017-ben „Szirmabesenyői görögkatolikus templomtető felújítása" címmel az Emberi Erőforrások Minisztériumához. A pályázaton 2 000 000, ft-ot nyertünk. A kivitelezést  az „Imbrex 95 Építőipari Kft.” végezte parókiánk megelégedésére. A napelemek és a villámhárító leszerelése után vált lehetséges a tetőlécek kicserélése az egész tetőzeten. Valószínű, hogy a 16 évvel korábban épült tető lécezete azért szuvasodott és korhadt ilyen gyors ütemben, mert korábban csak 26 mm-es vastagságú léceket építettek be, illetve alá zsák-fóliát tettek, ami nem biztosított kellő szellőzést. A most beépített lécek vastagsága 30 mm. Alatta a szigetelés 5 cm vastag üveggyapot szigeteléssel bővült, és új szellőző fólia került beépítésre. Ezután lett a tetőzet eredeti állapotába helyreállítva, lelkiismeretesen végzet szakmunkával, a hívek megelégedésére.

Reméljük, hogy ez a renoválás hosszú időre biztosítja templomunk beázás elleni védelmét.

Szirmabesenyő, 2017. 11. 20.

Dr. Szarka János, parókus 

(További képek megtekintéséhez kattintson ide.)    

Facebook

Keresés

Elérhetőség

3711 Szirmabesenyő,
Iskola utca 26.

Parókus:  Polyák Imre
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Telefonszám:  (46) 421-691

Az oldalon lévők

Oldalainkat 15 vendég és 0 tag böngészi


"Noé bárkájának építése Szirmabesenyőn" nyertes projekt.

Kedvezményezett neve: Szirmabesenyői Görög Katolikus Egyházközség
Pályázat címe: "Noé bárkájának építése Szirmabesenyőn"
Azonosítószám: EFOP-1.3.7.-2017-00029
2018.02.01-2021.01.31."Hittel a szirmabesenyői családokért" nyertes projekt.
Kedvezményezett neve: Szirmabesenyői Görög Katolikus Egyházközség
Pályázat címe: Hittel a szirmabesenyői családokért
Azonosítószám: TÁMOP-5.5.1.B-11/2-2011-0192