Get Adobe Flash player

2018-ban is megrendezésre került a Szirmabesenyői Parókia által szervezett Egyházközségi bál. A Kocsis fogadó nagytermében szép számmal megjelentek a vendégek (101 felnőtt és 20 gyermek). Az est programja rendkívül színvonalas volt. Fuvolán filmzenei mixet Kovács Száva játszott nekünk, majd Demján Daniella és édesanyja Demjénné Székely Krisztina hip-hop táncot járt. Kollár Kinga és Kollár Kitti fantáziatáncot, majd botos mazsorettel örvendeztette meg a nézőközönséget. Marry Poppins felejthetetlen dadusát Demkóné Fazekas Mariann alakította, de nem hiányozhattak az őt körülvevő gyermekek sem. Táncoltak és énekeltek: Demkó Fatime és Dorottya, Kovács Száva, Kincső és Tivadar, Jávorszky Júlia és János, Nagy Vencel, Firtkó Dorina és Vivien és Szilágyi Johanna. A Marry Poppins előadás ötletadója Jávorszky Júlia, jelmezeket készítette Téglás Magdolna.

A tombolahúzó gyerekek szerencsét hoztak a bálozó közönségnek, hiszen több mint 50 értékes csomag és ajándék talált gazdára. Köszönet a felajánló szervezeteknek és családoknak érte.

A talpalávalót Pintér Péter szolgáltatta, egészen 3 óráig, így táncoltuk le a finom vacsorát és házi süteményeket, amellyel kínáltuk a családokat és gyermekeket.

Az Egyházközségi Bál hagyományosan, reményeink szerint a további években is összehozza a családokat és együtt tudunk mulatni, nótázni és táncolni kulturált körülmények között.

                                                                                                                                                                                        Fedorné Karmanóczki Zita

További képek a linkre kattintva elérhetőek.

Facebook

Keresés

Elérhetőség

3711 Szirmabesenyő,
Iskola utca 26.

Parókus:  Polyák Imre
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Telefonszám:  (46) 421-691

Sticky Banners

Az oldalon lévők

Oldalainkat 27 vendég és 0 tag böngészi


"Noé bárkájának építése Szirmabesenyőn" nyertes projekt.

Kedvezményezett neve: Szirmabesenyői Görög Katolikus Egyházközség
Pályázat címe: "Noé bárkájának építése Szirmabesenyőn"
Azonosítószám: EFOP-1.3.7.-2017-00029
2018.02.01-2021.01.31."Hittel a szirmabesenyői családokért" nyertes projekt.
Kedvezményezett neve: Szirmabesenyői Görög Katolikus Egyházközség
Pályázat címe: Hittel a szirmabesenyői családokért
Azonosítószám: TÁMOP-5.5.1.B-11/2-2011-0192